پورحسن: تیم والیبال کاله تا فردا برای تسویه حساب زمان دارد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال فدراسیون والیبال گفت: باشگاه کاله و دیگر تیم‌های خواهان حضور در لیگ برتر، تا صبح فردا برای تسویه حساب بدهی‌های خود زمان دارند.

مراسم قرعه‌کشی فصل جدید لیگ برتر والیبال، فردا (چهارشنبه) برگزار می‌شود. فدراسیون والیبال امروز نام هشت تیم پیکان و سایپا تهران، راه‌یاب ملل مریوان، شهرداری ارومیه، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین، فولاد ایرانیان سیرجان و سپاهان اصفهان را به عنوان تیم‌های حاضر در این مسابقات اعلام کرد و در آن نامی از کاله مازندران وجود نداشت.

کاله آمل که یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های حاضر در والیبال ایران محسوب می‌شود، سابقه قهرمانی در ایران و آسیا را هم دارد. بهروز عطایی سرمربی کاله امروز به ایرنا گفت که سازمان لیگ شان خود را در حد یک بنگاه اقتصادی پایین آورده است. عطایی همچنین مدعی شد که اطمینان دارد که تیم‌های دیگری هم هستند که بدهی خود را تسویه نکرده‌اند اما فدراسیون به آنها اجازه حضور در لیگ را می‌دهد.

منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در گفت‌وگو با ایرنا درباره مشکل تیم کاله گفت: این باشگاه به بازیکنان پیشین خود بدهکار نیست بلکه مبلغ مربوط به ۸ درصد قراردادها را که باید به فدراسیون پرداخت شود واریز نکرده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بقیه تیم‌ها تمام بدهی‌های خود را تسویه کرده‌اند؟ گفت: ممکن است هنوز هم از این هشت تیم حاضر در لیگ برتر، باشگاهی به بازیکنان یا مربیان پیشین خود بدهکار باشد ولی هیچ شکایتی به دست فدراسیون نرسیده است. به عنوان نمونه، دیروز یکی از بازیکنان در فدراسیون بود و می‌گفت از یک تیم ۶۰ میلیون تومان طلب دارد اما نمی‌خواهد شکایت کند.

رئیس سازمان لیگ درباره بدهی باشگاه‌ها به بازیکنان و مربیان خارجی نیز گفت: این موضوع به ما ارتباطی ندارد و در حوزه فدراسیون بین‌المللی است.

پورحسن خاطرنشان کرد: تا صبح فردا، تیم‌های دیگری مثل کاله فرصت دارند که مدارک تسویه حساب خود را به فدراسیون ارائه کنند. قرعه‌کشی با حضور هر تعداد تیم که شرایط لازم را داشته باشند، برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =