نیروی انتظامی در ایجاد نشاط و امنیت سرپل‌ذهاب موفق عمل کرده‌است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: نیروی انتظامی برخاسته از بطن و درون انقلاب است که در ایجاد امید و نشاط در سایه امنیت و آرامش در شهرستان سرپل‌ذهاب بسیار موفق عمل‌کرده‌است.

محبت جمالی نیا روز سه شنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید انتظامی سرپل‌ذهاب افزود: پلیس این شهرستان در نوآوری و خلاقیت، انضباط در حوزه اجتماعی، جلوگیری از آثار منفی روحی و روانی در مردم و  ایجاد همبستگی در سطح لایه‌های اجتماعی عملکرد موفقی داشته است.

وی اظهارداشت: نیروی انتظامی نیرویی دارای اقتدار، عزت، مهربانی، درستکاری و امانتداری، خدمت بی منت به مردم و دفاع از ارزش های اسلامی است که در بحران های اتفاق افتاده در شهرستان سرپل ذهاب خدمات ارزنده ای در سایه حفظ نظم و امنیت به مردم ارائه کرده است.

امام جمعه سرپل ذهاب نیز گفت: خدمت کردن در سرپل ذهاب زلزله زده توفیق بسیاری دارد و در این راستا نیروی انتظامی در کنار سایر دستگاه ها و ادارات خدمات شایسته ای به زلزله زدگان ارائه داده و ساماندهی و کنترل افراد غیربومی و حفظ نظم و امنیت شهرستان درروزهای بعد از زلزله کار بسیار بزرگی بود که توسط نیروی انتظامی انجام گرفت.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب افزود: امنیت و آرامش امروز سرپل ذهاب حاصل تلاش و مجاهدت نیروی انتظامی و سایر نیروهای نظامی این شهرستان است و این مسئولیت امانت و توفیقی برای خدمت به مردم است که باید نهایت استفاده را از آن برد.

فرمانده سابق انتظامی سرپل ذهاب نیز گفت: ۱۳۰ درصد افزایش کشف سرقت، ۵۳ درصد افزایش دستگیری سارقان، ۴۶ درصد افزایش دستگیری معتادان و فروشندگان خرد مواد مخدر و هشت درصد افزایش دستگیری کل جرائم تنها بخشی از اقدام های انتظامی این شهرستان است.

سرهنگ علیرضا یاری افزود: تمام جرائم مهم اتفاق افتاده در شهرستان کشف شده و این توفیق حاصل شده یک کارجمعی بوده که در هم افزایی با سایر دستگاه‌های امنیتی، نظامی و با همکاری مردم به دست آمده است.
 در این جلسه از خدمات پنج ساله سرهنگ علیرضا یاری فرمانده سابق انتظامی سرپل ذهاب قدردانی و  سرهنگ منوچهر رضایی به عنوان فرمانده جدید انتظامی این شهرستان معرفی شد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.