افزایش سه رشته به مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی آستارا

آستارا - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آستارا از ایجاد رشته‌های مدیریت کسب‌ و کار کوچک، مهندسی شیمی و معماری داخلی در مقطع کارشناسی این واحد علمی خبر داد.

اورنگ استقامت روز سه شنبه در آئین آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی آستارا گفت: با احتساب رشته های جدید، شمار رشته های مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به ۴۶ رشته رسید و حدود ۲ هزار دانشجو در ۱۰۵ رشته کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری این واحد علمی تحصیل می کنند.

وی اظهار کرد: رشته های جدید، بستر اشتغال جوانان را فراهم خواهد کرد و دانشگاه آزاد اسلامی آستارا با رعایت استانداردهای علمی و آموزشی، افق روشنی برای دانشجویان گشوده است.

استقامت گفت: حرکت بر محور کارآفرینی از هدف های دانشگاه آزاد اسلامی در دهه چهارم عمر خود است و ۱۰۰ عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد آستارا فعالیت می کنند.

وی  بیان کرد: تبدیل علم به ثروت، راه اندازی شرکت های دانش بنیان و تربیت دانشجویان مهارت محور پیگیری می شود و افتتاح مراکز رشد در دانشگاه، مستلزم فعالیت هسته های فناور و شناسایی مبتکران و مخترعان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آستارا افزود: دانشجویان فعالیت در انجمن های فرهنگی و علمی و مشارکت در برنامه های بسیج دانشجویی و تشکل های مرتبط با دانشگاه را جدی بگیرند.

بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع و دانشگاه آزاد اسلامی آن در سال ۶۶ تاسیس شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =