۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۰
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83526628
۱ نفر

برچسب‌ها

صادقی: روزهای خوب استقلال از راه رسیده است

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: پس ار نتایج نه چندان خوبی که استقلال در هفته‌های ابتدایی مسابقات لیگ برتر گرفت، در چهار بازی اخیر خود به پیروزی رسیده است که اتفاق خوبی محسوب می‌شود و می‌توان گفت روزهای خوب این تیم فرا رسیده است.

«امیرحسین صادقی» روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: هنوز هفته‌های زیادی به پایان مسابقات لیگ برتر باقی مانده است و اگر این بتواند نظم تیمی خود را حفظ کند شانس قهرمانی خواهد داشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: سایپا تیم جوان و با انگیزه‌ای است که در آینده می‌تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. آنها تلاش خود را مقابل استقلال به کار بستند اما حریف انگیزه آبی‌پوشان نشدند.

صادقی تصریح کرد: بازی‌های سخت استقلال در لیگ برتر باقی مانده است اما (آاندره‌آ) ستراماچونی برنامه و تدابیر خاص خود را خواهد داشت و در این مدت که هدایت استقلال را بر عهده داشته، ثابت کرده با برنامه قدم به قدم جلو می‌رود.

وی تاکید کرد: خط دفاعی استقلال در بازی با سایپا نظم خاصی داشت و روزبه چشمی توانسته در نقش مدافع پوششی وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: باز هم تاکید می‌کنم استقلال باید از حاشیه به دور باشد زیرا تنها مسائل حاشیه‌ای می‌تواند در روند تیمی آبی پوشان خلل وارد کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =