۳۰ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۳
کد خبرنگار: 2693
کد خبر: 83526552
۰ نفر

برچسب‌ها

صنایع به کمک ورزش هرمزگان بیایند

بندرعباس- ایرنا- هرمزگان ظرفیت‌های بالایی دربخش صنایع دارد اما در حوزه زیرساخت‌های ورزشی عقب هستیم که نیاز است واحدهای صنعتی برای جبران این عقب ماندگی به کمک ورزش استان بیایند.

نماینده ولی فقیه درهرمزگان وامام جمعه بندرعباس بر مطالبه گری حقوق مردم تاکیدکرد وگفت: نباید تنها سهم مردم استان از صنایع، آلایندگی باشد و صنایع عوارض این آلایندگی را نیز درجای دیگر پرداخت کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده روز سه شنبه به مناسبت هفته ورزش و تربیت بدنی در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان با وی افزود: هرمزگان در بخش زیرساخت‌ها در مجموعه ورزش با کمبودهای زیادی روبروست و برای رفع این کمبودها باید گام به گام در این زمینه سرمایه ‌گذاری شود.

وی بیان داشت: هرمزگان بومی و غیربومی ندارد بلکه معتقدیم همه کسانی که در این استان زندگی می‌کنند شهروند آن محسوب می‌شوند و همه باید دست به دست هم دهیم و هرمزگان را بسازیم.

رییس شورای فرهنگ عمومی هرمزگان، بخش زیادی از توسعه این استان را مرهون مهاجران دانست وگفت: هرجای دنیا که درحال توسعه و آبادانی باشد مهاجران را بسوی خود جذب می‌کند و مهاجران در کنار ساکنان اصلی نقش موثری در پیشرفت و توسعه هرجامعه ای ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به کسب عنوان‌های مختلف دررشته ورزش والیبال ساحلی هرمزگان درسطح ملی و آسیا، از دست اندرکاران امر ورزش استان به جهت فراهم نمودن زیرساخت‌ها و حمایت‌های لازم از تیم‌های ورزش والیبال ساحلی قدردانی کرد.

سرانه ورزشی هرمزگان به ۷۲ سانتیمتر افزایش یافت

 مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان نیز گفت: سرانه فضای ورزشی در این استان ۶۲ سانتیمتر بود که هم اکنون به ۷۲ سانتیمتر افزایش یافته است.

محمودرضا امیاری افزود: درهفته تربیت بدنی و ورزش که از۲۶ مهر تا دوم آبان با شعار «پیش به سوی ایران فعال» انجام می‌شود، ۴۲۰ برنامه فرهنگی، ورزشی وعمرانی در هرمزگان درحال اجراست.

وی بیان داشت: در این هفته ۱۷ طرح ورزشی شامل افتتاح سالن ورزشی و بهره برداری از ۲ زمین ورزشی در میناب و بندرپهل در هرمزگان به بهره برداری رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =