خبر بد بعد از روز خوب؛ «شجاعیان» فصل را از دست داد

تهران- ایرنا- «داریوش شجاعیان» هافبک تیم فوتبال استقلال به‌دلیل پارگی رباط صلیبی، ادامه فصل را از دست داد.

شجاعیان در بازی روز گذشته استقلال و سایپا در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر در ترکیب ثابت قرار داشت اما به دلیل مصدومیت در دقیقه ۴۰ جای خود را به سجاد آقایی داد.

جواب آزمایش‌های پزشکی این بازیکن حکایت از این دارد که وی از ناحیه رباط زانوی چپ دچار پارگی شده و باید پای خود را به تیغ جراحان بسپارد.

او برای رسیدن به بهبودی کامل و حضور در بازی‌های استقلال نیاز به ۶ ماه استراحت و انجام تمرینات فیزیوتراپی و آب‌درمانی دارد.

شجاعیان ۲ فصل پیش نیز به دلیل پارگی رباط مدت طولانی از میادین دور بود.

«دکتر ستوده» پزشک استقلال در این باره اظهار داشت: در اوایل بازی ضربه‌ای که از پشت به ساق پای داریوش وارد شد، موجب آسیب‌دیدگی زانوی پای چپ وی شد. بلافاصله اقدامات تشخیصی درباره میزان مصدومیت انجام گرفت و متاسفانه پس از آزمایش ام‌.آی‌.آر مشخص شد که رباط صلیبی پای چپ شجاعیان دچار پارگی شده است؛ این آسیب در شرایطی رخ داده که داریوش از نظر آمادگی بدنی در بهترین شرایط خود قرار داشت. فردا درباره این مصدومیت با دکتر نوروزی و چند پزشک فوق تخصص زانو مشورت خواهیم کرد تا هر چه زودتر مداوای لازم را آغاز کنیم.

«آندره‌آ استراماچونی» پس از پایان این مسابقه در نشست مطبوعاتی‌ با ابراز ناراحتی از مصدومیت شجاعیان اظهار داشت: این خبر بد برای استقلال در دیدار مقابل سایپا بود؛ شجاعیان یک بازیکن تاثیرگذار برای استقلال است و امیدوارم مصدومیتش جدی نباشد.

تیم فوتبال استقلال در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران موفق شد در ورزشگاه شهر قدس سایپا را با نتیجه چهار بر صفر شکست دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =