شهرداری گناوه ۵۰ درصد هزینه اتصال به شبکه فاضلاب را پرداخت می‌کند

گناوه- ایرنا- طبق برنامه‌ریزی های انجام شده شهرداری گناوه ۵۰ درصد از هزینه‌های اتصال منازل شهروندان به شبکه فاضلاب شهری را پرداخت می‌کند.

شهردار گناوه روز سه شنبه در سومین دیدار مردمی با عنوان میز خدمت در حسینیه حضرت زینب (س) محله خیابان رزمندگان گفت: با توجه به اینکه انتشار بوی نامطبوع فاضلاب هم اکنون به مهمترین معضل این بندر تجاری و گردشگری تبدیل شده، شهرداری هرچند مسئول رفع آن نیست اما تمهیداتی اندیشیده که ۵۰ درصد هزینه اتصال منازل را به شبکه فاضلاب تقبل و پرداخت کند.

سید جواد حسینی حقیقی افزود: برنامه‌ای که شهرداری در این زمینه پیش بینی کرده بزودی به شهروندان اعلام خواهد شد.

وی گفت: کانیو و کانال‌های دفع آب‌های سطحی در شهر تنها برای هدایت آب باران و جلوگیری از آبگرفتگی معابر ایجاد شده و باید در دیگر مواقع خشک باشد.

حسینی حقیقی اظهار داشت: تخلیه فاضلاب آشپزخانه به کانال های دفع آب‌های سطحی، بوی متعفن در سطح شهر ایجاد کرده و زیبنده این بندر تجاری و گردشگری نیست.

شهردار گناوه بیان کرد: از مردم انتظار داریم همانطور که به تمیزی و سالم بودن خود اهمیت می‌دهند نسبت به  شهر احساس مسئولیت کنند و همیار شهرداری باشند.

وی گفت: دیدارهای مردمی برای پیگیری و حل مشکلات شهروندان با عنوان میز خدمت در برنامه کاری قرار گرفته و تاکنون ۳ نشست برگزار شده‌است.

شهر گناوه مرکز شهرستان گناوه ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۳ هزارنفری این شهرستان را در خود جای داده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =