درخواست‌های اتباع و مهاجرین افغانستانی در وزارت کشور رسیدگی شد

تهران- ایرنا- مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در جریان دیدار مردمی با اتباع و مهاجرین افغانستانی به درخواست‌های این اتباع در حوزه‌های مختلف رسیدگی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اتباع و مهاجرین افغانستانی روز سه‌شنبه با  «مهدی محمودی» مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور دیدار و گفت و گو کردند.

اتباع و مهاجرین افغانستانی در دیدار با مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور مشکلات خود را بیان کردند و همچنین از این وزارتخانه درخواست مساعدت داشتند.

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در این دیدار که معاونین این اداره کل نیز حضور داشتند، با شنیدن درخواست‌های مردمی، طبق ضوابط و قوانین به درخواست‌های اتباع و مهاجرین افغانستانی رسیدگی کردند.

محمودی در این دیدار مردمی اظهار داشت: این قبیل جلسات مردمی اقدامی خداپسندانه و بشردوستانه است و باعث می‌شود به صورت جزئی‌تر در جریان مشکلات این قشر از پناهندگان قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه در این جلسه تلاش کردیم تا مشکلات مطرح شده را با ارجاع به کارشناسان اجرایی برطرف کنیم، افزود: در جریان دیدارهای مردمی بررسی عملکرد رده‌های تابعه، اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =