مجموعه‌های اختصاصی در رشد ورزش بانوان تاثیر بسزایی دارد

همدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان گفت: احداث مجموعه‌های اختصاصی در رشد ورزش بانوان تاثیر بسزایی دارد و تاکنون نیز شاهد موفقیت آنها در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی بوده‌ایم.

ربیعه علی‌محمدی روز سه شنبه در بازدید از استخر پارک بانوان همدان اظهار داشت: افزایش فضای ورزشی به صورت اختصاصی برای بانوان کمک شایانی به رشد و پیشرفت آنها به ویژه در عرصه قهرمانی خواهد کرد و ساعات بیشتری برای فعالیت آنها به ویژه در سطح قهرمان پروری فراهم می شود.

وی اضافه کرد: همچنین با این اقدام شاهد توسعه سرانه فضای ورزشی ویژه بانوان خواهیم بود.

علی‌محمدی با تاکید بر سرعت بخشیدن به تکمیل طرح های عمرانی ورزشی در سطح همدان افزود: تحقق این برنامه در توسعه ورزش استان تاثیربسزایی دارد.

مدیرکل بانوان استاندار همدان یادآور شد: راه اندازی استخر پارک بانوان همدان به عنوان یک مجموعه مجهز، مکان بسیار مناسب برای استفاده بانوان خواهد بود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان همدان نیز گفت: ورزش بانوان این شهرستان در مسیر موفقیت گام بر می دارد و امکانات خوبی را برای آنها مهیا ساخته ایم.

ملیحه براز افزود: رویکرد حمایتی مدیریت دستگاه ورزش استان به توسعه ورزش بانوان باعث شده تا پیشرفت های خوبی را در این عرصه شاهد باشیم.

وی بیان کرد: هم اکنون در اغلب رشته های ورزشی ملی پوش داریم ضمن اینکه در مدال آوری نیز روند روبه رشدی داشته ایم.

براز خاطرنشان کرد: در سطح شهرستان همدان کمبود سالن وجود ندارد و تعامل بسیار خوبی با هیات های ورزشی داریم.

۲۴ هزار بانوی ورزشکار در همدان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =