۳۰ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۵
کد خبرنگار: 937
کد خبر: 83526305
۰ نفر

برچسب‌ها

افتتاح مرکز نیکوکاری در تالش

آستارا - ایرنا - پنجمین مرکز نیکوکاری در تالش به منظور شناسایی و رفع مشکلات نیازمندان، با حضور مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

گزارش روز سه شنبه روابط عمومی فرمانداری تالش حاکی است که معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار این شهرستان در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری مهرآفرین شهر تالش اظهار کرد: این مرکز به منظور استفاده از ظرفیت نیکوکاران جهت محرومیت زدایی و حمایت بیشتر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام ( ره ) ایجاد شد.

زینب افراز افزود: مراکز نیکوکاری، حلقه اتصال مردم با نیازمندان هستند و نیکوکاران در شناسایی و رفع مشکلات مالی نیازمندان، نقش مهمی بر عهده دارند.
 
وی از خیران و نیکوکاران تالش خواست با عضویت در مراکز نیکوکاری و مشارکت در این امر خداپسندانه، نهادهای حمایتی را در برطرف کردن نیاز جامعه هدف یاری کنند.

به گفته ایرج علیزاده مدیر کمیته امداد امام (ره) تالش، ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر در قالب چهار هزار خانوار تحت حمایت این نهاد هستند و قبل از مرکز نیکوکاری مهرآفرین، چهار مرکز دیگر در این شهرستان دایر شده است.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =