راهپیمایی بزرگ «استکبارستیزی» در شهرری برگزار می‌شود

شهرری- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ری از برگزاری راهپیمایی بزرگ استکبارستیزی با حضور پنج هزار دانش‌آموز، ۱۱ آبانماه جاری در شهرری خبر داد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالحسین مسلمی روز سه‌شنبه در جلسه کارگروه برنامه‌ریزی مراسم ۱۳ آبان اظهارداشت: این راهپیمایی صبح شنبه(۱۱ آبانماه) از مقابل کانون سمیه شهرری تا میدان حرم برگزار می‌شود و به حتم مردم ری از این مراسم استکبارستیزی همانند سال‌های قبل از آن استقبال خواهند کرد.

وی تصریح کرد: این راهپیمایی با مشارکت بسیاری از دستگاه‌ها از جمله فرمانداری، شهرداری منطقه ۲۰، آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، اداره تبلیغات اسلامی و شورای هماهنگی ری برگزار می‌شود.

مسلمی در مورد برنامه‌های روز ۱۳ آبان‌ماه نیز گفت: مسیرهای راهپیمایی در این روز همزمان در شهرهای تابعه از جمله حسن آباد، قیامدشت، کهریزک و باقرشهر همچون سال‌های گذشته مشخص شده و تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه این مراسم اندیشیده شده است.

وی اضافه کرد: آیین راهپیمایی روز قدس در شهرری نیز از کانون سمیه و از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه آغاز و در میدان حرم عبدالعظیم(ع) پایان می‌یابد.

دبیر شورای هماهنگی شهرستان ری گفت: قشرهای مختلف مردم شهرها و روستاهای ری نیز طبق مسیرهای اعلام شده به سمت میعادگاه‌های نماز جمعه حرکت می‌کنند و یکصدا ندای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" سر خواهند داد.

وی ادامه داد: همچنین ۱۰ غرفه فرهنگی و ایستگاه صلواتی در طول مسیر راهپیمایی بر پا می‌شود، ضمن اینکه ۲ هزار پرچم ایران و بسته‌های فرهنگی توزیع می‌شود.

مسلمی بیان کرد: تعداد ۳۰ دستگاه اتوبوس برای حمل این تعداد از دانش‌آموزان در نظر گرفته شده و به مکان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =