پزشکی قانونی استان تهران برای همکاری با مراکز علمی و پژوهشی اعلام آمادگی کرد

تهران- ایرنا- اداره کل پزشکی قانونی استان تهران برای همکاری با مراکز علمی، پژوهشی و آموزشی اعلام آمادگی کرده است .

به گزارش روز سه شنبه پزشکی قانونی استان تهران، زیرساخت های علمی، پژوهشی فراوانی از جمله امکان دسترسی به پرونده های مربوط به بیماران ترومایی، اعصاب و روان، موارد جنایی و دسترسی به اجساد را با رعایت موازین علمی و اخلاقی دارد و آماده همکاری با سایر مراکز علمی، تحقیقاتی، پژوهشی و آموزشی از جمله دانشگاه ها، انجمن های علمی و بیمارستان ها با پژوهشگران است.

در این گزارش تصریح شده است، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه همکاری و دسترسی به این موارد می توانند با اداره آموزش و پژوهش پزشکی قانونی استان تهران مراجعه یا با شماره تلفن ۷۷۶۳۸۴۷۹ کارشناس پژوهش این اداره کل یا با آدرس ایمیل th.amoozesh۱۳۹۶@gmail.com  تماس بگیرند.
اداره کل پزشکی قانونی استان تهران دارای ۲۰ مرکزبرای خدمات رسانی به مراجعان است که ۱۳ مرکز آن در شهرستان های استان تهران و ۵ مرکز هم در شهر تهران و یک واحد کمیسیون و مرکز آزمایشگاهی واقع در کهریزک به عنوان قطب و مرجع در کشور مطرح است.

در سال گذشته ۲۳۷ هزار معاینه در مراکز پزشکی قانونی استان تهران انجام شد که نسب به مدت مشابه سال قبل از آن (۱۳۹۶) حدود ۱، ۴ درصد رشد داشت.

پزشکی قانونی استان تهران به عنوان قطب و مرجع پزشکی قانونی در کشور مطرح است و به تمام معاینات و نمونه های ارسالی آزمایشگاهی و نمونه ژنتیک ارسال شده پاسخ می دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =