چهار طرح ورزشی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: چهار طرح ورزشی همزمان با هفته تربیت بدنی در شهرستان‌های فنوج، زاهدان و نیکشهر به بهره‌برداری رسید.

ادهم کرد زابلی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح بهسازی اداره ورزش و جوانان زاهدان با اعتبار سه هزار میلیون ریال، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای رامک فنوج با اعتبار سه هزار و ۵۷۰ میلیون ریال، دفتر سرپرستی و مانیتورینگ دهکده ورزشی المپیک زاهدان با اعتبار سه هزار و ۱۹۲ میلیون ریال و زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای آپودم نیکشهر با اعتبار سه هزار و ۹۵۰ میلیون ریال طرح‌های افتتاح شده امروز استان را تشکیل می‌دهند.

وی با تبریک هفته تبریت بدنی(۲۶ مهر تا ۲آبان) اظهار داشت: افتتاح ۱۵ طرح ورزشی با اعتبار ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و اجرای برنامه فرهنگی و ورزشی از مهمترین برنامه‌های تدارک دیده شده این هفته در استان است.
 مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان بیان کرد: ۴۵۶ ویژه برنامه همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش در این استان درحال برگزاری است.

به گزارش ایرنا هم‌اینک افزون بر ۴۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود ۵۰ هیات استانی و ۵۰۰ هیات شهرستانی در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =