منصوریان: در روزهای سخت باید در کنار هم باشیم

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: باید در روزهای سخت در کنارِ هم باشیم و من به کمک نیاز دارم.

علیرضا منصوریان، شامگاه دوشنبه بعد از شکست تیمش مقابل تیم فوتبال شهر خودرو در نشستی خبری اظهار داشت: می‌دانستیم دیدار سختی را با تیم شهر خودرو مشهد در پیش رو داریم ولی نتوانستیم از فرصت‌های خود بهره ببریم و پیروز میدان شویم.

وی گفت: ذوب‌آهن در این دیدار موقعیت‌های زیادی برای گلزنی به‌دست آورد که بی‌نتیجه بود، با این حال تیم حریف در ادامه بازی توانست گلزنی کند و تلاش بازیکنان ما برای جبران آن بی‌نتیجه ماند و سه امتیاز این دیدار را واگذار کردیم.

وی با تاکید بر ضرورت همدلی در روزهای سخت تیم افزود: شعارهایی که در روی سکوها داده شد برنامه‌ریزی شده بود و شعاردهندگان ۴ تا ۵ نفر بیشتر نبودند.

منصوریان ادامه داد: به‌خاطر دادن این شعارها، از دقیقه ۶۸ به بعد به بازیکنان تیم ما فشار وارد شد.

وی گفت: از هواداران ذوب‌آهن انتظار بیشتری دارم و من با اعتماد به تیم خود، از این مسیر هم عبور خواهم کرد.

سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: سکوها باید از هواداران پُر باشد تا از تیم حمایت شود و من سکوهای خالی نمی‌خواهم تا راحت باشم.

وی تصریح کرد: مشخص است کسانی که شعار می‌دهند آموزش دیده‌اند اما دوران صداکردن‌ها بسر آمده است.

وی با بیان‌اینکه در این دیدار نتیجه برای ما از اهمیت بالایی برخوردار بود، اظهار داشت: ما به‌شدت به‌دنبال زدن گل تساوی بودیم تا در نهایت بتوانیم پیروز شویم و در انتهای نیمه دوم، بازی مستقیم را در دستور کار تیم خود قرار دادیم.

منصوریان با اشاره به حمایت رسانه‌های اصفهان از تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن افزود: به کادر فنی تیم اعتماد دارم و از رسول کربکندی هم خواسته‌ام تا به تیم ما کمک کند چون ۲ برابر من تجربه دارد.

سرمربی تیم ذوب‌آهن با بیان‌اینکه در دیدار امروز به‌خاطر شعارها تیم ما ۲۵ دقیقه تمرکز نداشت، گفت: بُردن تیم و حمایت هواداران، ۲ رکن اساسی ذوب‌آهن است که این تیم نیازمند آن است.

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و شهر خودرو مشهد در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۶:۵۰ دقیقه روز دوشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد که در پایان، تیم میزبان با نتیجه یک بر صفر، بازی را واگذار کرد.

این دیدار را سیدوحید کاظمی، سعید علی‌نژادیان، فرهاد فرهادپور و علی‌اکبر عظیم‌پور قضاوت کردند.

ذوب‌آهن با این شکست با چهار امتیاز به رده چهاردهم لیگ برتر سقوط کرد و تیم شهر خودرو  با ۱۶ امتیاز در رده سوم لیگ برتر فوتبال کشور جای گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =