ورزشکاران آستارا امسال ۹۳ مدال گرفتند

آستارا - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا از کسب ۹۳ مدال طلا، نقره و برنز توسط ورزشکاران این شهرستان در مسابقات استانی، ملی و بین المللی امسال خبر داد.

وحید خاصی پور روز دوشنبه در نشست خبری هفته تربیت بدنی در اداره ورزش و جوانان آستارا گفت: بیشتر مدال ها در رشته های رزمی و بوکس کسب شده است و ۶ باشگاه فوتبال و فوتسال این شهرستان در لیگ های استانی و ملی حضور دارند.

وی افزود: ساخت ۲ هزار متر جاده تندرستی با چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال در ورزشگاه وحدت آغاز شده و راه اندازی اسکور برد (نمایشگر الکترونیکی)، ایجاد سکو و نورپردازی آن ورزشگاه نیازمند ۵۰ میلیارد ریال اعتبار است.

وی بیان کرد: در روستاهای بیجاربین، ویرمونی، عباس آباد و عنبران برای ایجاد میدان های ورزش، زمین لازم تامین شده است و در صورت اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال، راه اندازی خواهد شد.

خاصی پور گفت: آستارا از نظر میزان سرانه فضای ورزشی رتبه هشتم  را در استان گیلان دارد و احساس مسئولیت و همکاری سایر دستگاه ها در تامین فضاهای ورزشی ضروری است.

۲۶ مهر تا دوم آبان ماه هفته تربیت بدنی است.

بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در ۲ بخش و ۶۲ روستا در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در ۳۷ هیات ورزشی این شهرستان ساماندهی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =