اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی معرفی شدند

تهران- ایرنا- معاون امور هنری وزیز فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی را منصوب کرد.

به گزارش عصردوشنبه روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، سید مجتبی حسینی در احکامی حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کامبیز روشن‌روان، سیمون آیوازیان، کیاوش صاحب نسق، احمد صدری، محمد اله یاری فومنی و علی اکبر صفی پور را به عنوان اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی منصوب و احکام این اعضا امروز به آنها ابلاغ شد.

سید مجتبی حسینی در مراسم ابلاغ احکام اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاههای آزاد موسیقی با اشاره به آمار اینگونه آموزشگاه ها، گفت: در یکسال گذشته این دفتر شاهد رشد مطلوب فضای آموزشی بودیم و در تمام بخش ها با بررسی و استخراج فرآیند های هنری، نتایجی به دست آمده است.

وی با تاکید بر اهمیت نظارت برآموزش های تخصصی در تمام رشته ها وعرصه های هنری گفت: تخصص در مقوله آموزش هنر و تعهد به هنر بسیار مهم است و با حضور و هدایت هنرمندان و بزرگان عرصه هنر و معلمان شاخص این حوزه در شورا، امیدواریم هنرمندان متخصص و با انگیزه ای به جامعه معرفی شوند.

معاون امور هنری درادامه گفت: در تاریخ هم نشینی و مجالست بین اهل هنر، به روند توسعه فرهنگی و هنری جامعه کمک کرده است و وجود شما هنرمندان عزیز در شورا می تواند مشوق و چراغ راه همه هنرپویان و هنرآموزان باشد.

در این مراسم همچنین علی اکبر صفی پور، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری ابراز امیدواری کرد با ادامه حضور استادان گرانقدر و با تجربه در حوزه آموزشگاه های هنری و تدریس هنر در شورا، گام های موثری برداشته شود و با نظارت دقیق و تخصصی شورا و بزرگواران و کارشناسان این حوزه شاهد اتفاقات مهمی در عرصه آموزش هنر باشیم.

با توجه به پایان دوره یک ساله اعضای شورای قبلی نظارت بر آموزشگاههای موسیقی،اعضای شورای جدید به استناد ماده ۸ فصل سوم مصوبه ۴۷۷ شورایعالی انقلاب فرهنگی با موضوع ضوابط تاسیس و نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری معرفی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =