عامل شهادت فرمانده ایست و بازرسی چغازردی میناب دستگیر شد

بندرعباس- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از دستگیری قاتل و عامل شهادت فرمانده ایست و بازرسی چغازردی میناب طی یک عملیات پیچیده پلیسی در یزد خبر داد.

سرهنگ عباسعلی بهدانی فرد روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی درگیری مسلحانه ماموران با قاچاقچیان مواد مخدر در ۱۹ تیرماه امسال که منجر به شهادت فرمانده ایست و بازرسی شهید چغازردی شهرستان میناب شد، موضوع دستگیری قاتل یا قاتلان این شهید والامقام به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با هوشیاری ماموران پس از شهادت شهید حجت الله دشتباتی، قاتل شهید شناسایی و با توجه به تغییر پی در پی محل اختفای متهم ،با انجام کار گسترده اطلاعاتی، بهره گیری از شیوه های پلیسی و انجام اقدامات فنی و پلیسی سرانجام مخفیگاه متهم در شهر یزد شناسایی شد.

  این مقام انتظامی تصریح کرد: گروهی از مأموران با هماهنگی مقام قضایی و گرفتن نیابت جهت دستگیری به محل مورد نظر اعزام شدند و با همکاری پلیس آگاهی استان یزد و انجام مراقبت‌های لازم سرانجام دریک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش در یزد دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار داشت: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل و متهم پس از سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد و تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری سایر عاملان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =