۲۹ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۲
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83525486
۰ نفر

برچسب‌ها

دارندگان فیش حج نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام کنند

همدان - ایرنا - مدیر حج و زیارت همدان گفت: تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع با مراجعه به سامانه رزرو حج به نشانی www.reserve.haj.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

محسن ساغرچی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: هدف از این فراخوان این است که ودیعه‌گذاران حج تمتع ، اطلاعات شخصی خود را در این سامانه تکمیل، اصلاح و به‌روزرسانی کنند.

وی ادامه داد: با این کار علاوه بر ساماندهی اولویت‌های باقی مانده در نوبت تشرف به حج ، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با ودیعه‌گذاران، اطلاع‌رسانی نسبت به اولویت ها، برنامه های آموزشی و توجیهی امکان‌پذیر می شود. 

مدیر حج و زیارت همدان افزود: ودیعه‌گذاران حج تمتع می‌توانند به سامانه یاد شده مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود اقدام یا با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی دارای مجوز از سازمان حج و زیارت و پرداخت پنج هزار تومان نسبت به تکمیل اطلاعات فردی اقدام کنند.

ساغرچی تاکید کرد: این فراخوان به معنی اعلام اولویت های حج سال آینده نبوده و اولویت های تشرف به حج سال ۱۳۹۹ به تناسب سهمیه تعیین شده از سوی کشور میزبان و به ترتیب و بر اساس زمان ثبت نام زائران در بانک عامل اعلام  می‌شود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =