بازارچه‌های دائمی محصولات تولیدی زنان در پارک‌های بانوان راه‌اندازی می‌شود

اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: تلاش می‌شود نمایشگاه و بازارچه دایمی با هدف معرفی توانمندی‌ها و محصولات تولیدی زنان استان در پارک‌های بانوان راه‌اندازی شود.

فریبا محمدلو روز دوشنبه در آیین افتتاح هشتمین نمایشگاه توانمندی‌های بانوان استان اردبیل افزود: در همین راستا پشتیبانانی شناسایی شده‌اند که بانوان توانمند استان به این افراد معرفی و محصولات خود را با راهنمایی و پشتیبانی آنها عرضه  کنند.

وی بیان کرد: هشتمین نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در رشته‌های صنایع دستی ، صنایع تبدیلی ، آشپزی و هنر در ۳۶ غرفه با مدیریت بانوان برگزار برپا شده و تا روز جمعه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل برای بازدید عموم دایر است.  

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل نیز در این آیین گفت: بانوان نقش مهمی در توسعه استان دارند و استفاده از توانمندی آنان موتور اقتصادی استان را به حرکت در می‌آورد.

ارژنگ عزیزی با بیان اینکه باید تلاش کرد با بازاریابی برای بانوان استان زمینه گسترش فعالیت‌های خرد آنها را فراهم کرد ، افزود: بانوان استان در زمینه‌های مختلف تولیدی، صنایع دستی، صنایع غذایی  و هنر توانمندی‌های بالایی دارند و باید از این ظرفیت‌ها در راستای اشتغالزایی استفاده شود.

وی بیان کرد: بیشتر فعالیت‌های بانوان در زمینه مشاغل خانگی بوده و در صورتی که بانوان زمینه فعالیتی خود را وسعت دهند، می‌توانند از تسهیلات مشاغل خانگی و وام‌های اشتغال صندوق کارآفرینی مهر و امید نیز استفاده کنند.

معاون استاندار اردبیل با بیان اینکه معرفی توانمندی‌های بانوان می‌تواند بازارهای لازم را برای آنان فراهم کند، از تلاش برای بازاریابی برای تولیدات بانوان در سطح استانی و ملی خبر داد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =