اعلام شکایت از ۳ مدیر سابق شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران

تهران- ایرنا- سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌ احمر، از اعلام شکایتی علیه ۳ نفر از مدیران سابق شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در دادسرای ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی، دکتر حسن صفاریه روز دوشنبه با اعلام این مطلب افزود: این سازمان در راستای برخورد با تخلفات و جرائم ارتکابی در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران ضمن عزل مدیران متخلف، شکایتی علیه سه نفر از مدیران آن شرکت در دادسرای ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی مطرح کرده که هم اکنون در مرحله تحقیقات مقدماتی است.  

وی با بیان اینکه همه ما تابع قانون هستیم و برای روشن شدن حق و حقیقت، حداکثر همکاری را با دستگاه‌های رسیدگی کننده در این زمینه خواهیم داشت، تأکید کرد: داوری، اعلام نظر و تصمیم‌گیری نهایی همراه با رعایت عدالت و شفافیت در این زمینه تنها بر عهده مراجع قانونی است.

سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با رد شایعاتی مبنی بر ارتباطات فردی از هلال احمر در این شکایت تصریح کرد: سازمان تدارکات پزشکی صرفاً از مدیران سابق شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به این سازمان شکایتی تنظیم و به دادسرای مربوطه ارائه کرده و هیچ فرد یا افراد دیگری را در آن خطاب قرار نداده است. از این رو ضمن قدرشناسی از تمامی اهالی رسانه و پایگاه های خبری در فضای مجازی که با حساسیت اخبار مربوط به این سازمان را پیگیری می‌کنند، مجدداً یادآوری می‌کند پاسخ‌گویی را وظیفه خود می‌داند، اما تا زمان اعلام دستگاه‌های مسئول از انتشار جزئیات بیشتر در این زمینه معذور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =