برگزاری المپیاد ورزشی دو و میدانی کارکنان تامین اجتماعی کشور در زنجان

زنجان - ایرنا - پانزدهمین المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی" بخش مردان" از سراسر کشور از اول آبان امسال با حضور بیش از ۱۲۰ تن از ورزشکاران در این استان آغاز به کار می‌کند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان روز سه شنبه در این خصوص به گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این رویداد، هفتمین المپیاد کارکنان سازمان تامین اجتماعی سراسر کشور به میزبانی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان است که در رشته های مختلف برگزار خواهد شد.

دکتر علی محمدی افزود: در این دوره از رقابت‌ها بیش از ۱۲۰ تن از ورزشکاران در قالب ۲۶ تیم ورزشی در رشته  دو و میدانی از بخش های مختلف بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی سراسر کشور در محل سالن استاد ایپکچی از یکم تا سوم آبانماه سالجاری برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: داوری این دوره از مسابقات زیر نظر داوران بین المللی و ملی توسط هیات دو و میدانی استان زنجان انجام خواهد شد.

این مسئول ادامه داد: بخش مردان رشته دو و میدانی سیزدهمین المپیاد ورزشی کارکنان تامین اجتماعی سراسر کشور نیز، هفتم و هشتم مرداد سال ۹۶، به میزبانی مدیریت درمان تامین اجتماعی زنجان برگزار شده بود.

محمدی یادآوری کرد، در این دوره بیش از ١٣٠ تن از ورزشکاران، در قالب ٢٩ تیم ورزشی دو و میدانی، از واحدهای بیمه ای و درمانی استان‌های سراسر کشور حضور داشتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =