۲۹ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۵
کد خبرنگار: 2241
کد خبر: 83525148
۰ نفر

برچسب‌ها

لهستان  مصمم به همکاری اقتصادی با ایران است

کرج - ایرنا - رایزن اقتصادی سفارت لهستان در ایران گفت : با وجود تحریم ها ، لهستان مصمم به تقویت همکاری های اقتصادی و تجاری با ایران است.

به گزارش ایرنا، «توماس پوردو» روز دوشنبه در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی البرز با اشاره به ظرفیت بالای صنعت این استان گفت: فعالان اقتصادی لهستان گسترش تعامل تجاری با استان البرز  را در دستور کار قرار داده اند.

وی ضمن‌ اشاره به محدودیت های ایجاد شده ناشی از تحریم ها در امور اقتصادی و تجاری بین ایران و لهستان گفت: با این حال ما مصمم  بر توسعه تعاملات تجاری با ایران هستیم .

رایزن اقتصادی سفارت لهستان در ایران با اشاره به بازدیدش از نمایشگاه توانمندی های تولیدی و صنعتی مستقر در اتاق بازرگانی البرز  اظهار داشت:  این استان  از قابلیت های صنعتی بالا و چشمگیری برخوردار است.

 «توماس پوردو» افزود:  کشور لهستان از همکاری های مشترک در زمینه های صنایع دارو، ماشین آلات و کشاورزی با استان البرز استقبال می کند.

وی از تصمیم بخش خصوصی لهستان برای اعزام هیات تجاری به البرز خبر داد و  گفت:  در حال برنامه ریزی برای  اعزام این هیات تجاری هستیم تا  زمینه برای توسعه همکاری تجاری با البرز  فراهم شود.

استان البرز سه هزارو ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =