فراخوان عمومی تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع

تهران- ایرنا- سازمان حج و زیارت با صدور فراخوان عمومی از تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع دعوت کرد تا نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

به گزارش روز دوشنبه از سازمان حج و زیارت، پیرو فراخوانهای قبلی این سازمان از تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع دعوت شد تا با مراجعه به سامانه رزرو حج به نشانی reserve.haj.ir ، نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

سازمان حج و زیارت هدف از این فراخوان را تکمیل اطلاعات شخصی ودیعه گذاران در سامانه و اصلاح و به روز رسانی آن ا علام کرد تا ضمن ساماندهی کلی اولویت‌های باقی مانده در نوبت تشرف به حج، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با ودیعه‌گذاران، اطلاع‌رسانی نسبت به اولویت ها، برنامه های آموزشی و توجیهی و ... امکان‌پذیر شود.  

بر اساس این اطلاعیه، ودیعه‌گذاران حج تمتع می‌توانند شخصا به سامانه یاد شده مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود اقدام نموده و یا با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی دارای مجوز از سازمان حج و زیارت با پرداخت مبلغ پنجاه هزار ریال (پنج هزار تومان) نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود، اقدام نمایند.

گفتنی است این فراخوان به معنی اعلام اولویت های حج سال آینده نبوده و اولویت های تشرف به حج سال ۱۳۹۹ به تناسب سهمیه تعیین شده از سوی کشور میزبان و به ترتیب و بر اساس زمان ثبت نام زائران در بانک عامل در بازه زمانی مناسب اعلام خواهد شد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =