نمایشگاه بین المللی شیلات آغاز بکار کرد

تهران - ایرنا - چهارمین نمایشگاه بین‌المللی شیلات آبزیان، ماهیگیری، غذای دریایی و صنایع وابسته با حضور نمایندگان کشورهای خارجی افتتاح شد.

این نمایشگاه امروز با حضور «نبی الله خون میرزایی» معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران شروع به کار کرد.

در این نمایشگاه ۹۳ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند که نمایندگان شرکت‌های خارجی از کشورهای اسپانیا، کانادا، ترکیه و چین هستند.

برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی شیلات به منظور رونق تولید در فعالیت‌های شیلاتی گامی موثر در توسعه اقتصادی و اشتغال است.

همچنین پرورش ماهیان خاویاری، بازسازی ذخایر، پشتوانه حفظ ذخایر ژنتیک آبزیان ، توسعه آبزی پروری در دریا با هدف حفظ منابع آب شیرین، توسعه پرورش ماهیان زینتی با هدف اشتغالزایی و صادرات، برنامه توسعه شیلات و حفظ و بهسازی منابع دریایی، کمک به تکثیر طبیعی ماهیان، توسعه زیستگاه های مصنوعی و طبیعی آبزیان، ترویج روش صید لانگ لاین تن ماهیان در دریای عمان، توسعه صید در آبهای دور و فراساحلی ، توسعه تولید، اشتغال و کمک به اقتصاد خانوار در مناطق سواحل مکران، توسعه پرورش ماهی در قفس دریایی و مطالعه احداث و بهسازی و ساماندهی بنادر صیادی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است. 

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی شیلات آبزیان، ماهیگیری، غذای دریایی و صنایع وابسته  امروز دوشنبه (۲۹ مهرماه ۹۸) در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران شروع به کار کرد و به مدت چهار روز پذیرای علاقمندان خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =