توسعه همکاری های ایران و عمان در زمینه گردشگری سلامت

تهران- ایرنا- همکاری‌های دو جانبه جمهوری اسلامی ایران و عمان با محوریت گردشگری سلامت و صنایع‌ دستی در جریان سفر علی اصغر مونسان وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی ایران به مسقط پایتخت عمان توسعه و گسترش می یابد.

به گزارش سفارت جمهوری اسلامی ایران در عمان در همین زمینه مونسان روز دوشنبه در راس هیاتی وارد مسقط شد و از سوی احمد بن ناصر المحرزی وزیر گردشگری عمان مورد اسقبال قرار گرفت.

در جریان استقبال از وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا نوری شاهرودی سفیر و جمعی از مسئولان و دست اندرکاران امور فرهنگی ایران در عمان از جمله محمد توتونچی کاردار و سید علی موسوی زاده رایزن فرهنگی نیز حضور داشتند.

مونسان در این سفر ضمن بازدید از آثار تاریخی عمان با وزرای گردشگری، بهداشت و امور خارجه این کشور دیدار و در ارتباط با راه های توسعه و گسترش مناسبات گردشگری به خصوص در عرصه سلامت و همچنین صنایع دستی گفت‌وگو و تبادل نظر خواهد کرد.

لازم به ذکر است که وزیر گردشگری عمان نیز ۶ اسفند ماه ۱۳۹۶ در جریان سفر به ایران با مونسان دیدار و در خصوص راه های توسعه روابط دو جانبه بین مسقط - تهران در حوزه مأموریت‌های سه‌گانه سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری تبادل نظر و گفت و گو کرده بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =