اداره‌ کل تعاون آذربایجان‌شرقی نقشی در قطع یارانه ها ندارد

تبریز- ایرنا- مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: این اداره کل نقشی در قطع و وصل یارانه‌ها ندارد و یارانه افراد مستقیم از طرف مرکز قطع می‌شود.

پرویز پناهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهارداشت: سهمیه استان آذربایجان شرقی از ۲۰۰ هزار خانواری که در این مرحله به عنوان دهک‌های درآمدی بالا شناسایی شده‌اند، حدود ۸ هزار و ۳۰۰ سرپرست خانوار بود که یارانه این افراد قطع شده است.

وی ادامه داد: افرادی که یارانه آنها قطع شده است،  برای اعتراض در این زمینه باید به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند و فرمی را پر کنند تا در صورت رضایت، تمامی دارایی‌های آن‌ها توسط دولت رصد شود.

 پناهی گفت: افرادی که از آن دسته از دهک‌هایی هستند که به اشتباه یارانه شان قطع شده است و یا فکر می کنند باید در رابطه با قطع یارانه آنها تجدید نظر شود، با شماره تلفن گویای سازمان هدفمندی یارانه‌ها تماس گرفته و از این طریق راهنمایی دریافت کنند که به کجا مراجعه کرده و چه اقداماتی انجام دهند.

به گزارش ایرنا، یارانه نقدی در چارچوب قانون هدفمندی یارانه‌ها از آذر ۱۳۸۹ به مشمولان مربوطه پرداخت می‌شود و تا کنون ۱۰۴ مرحله به حساب سرپرست خانوار واریز شده است.

براساس قانون اساسی یارانه نقدی سه دهک بالای درآمدی تا پایان امسالحذف می‌شود.   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =