آغاز ثبت‌نام در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام‌نور از امروز

تهران- ایرنا- فرایند ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور از امروز (۲۹ مهرماه) در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و تا هشتم آبان‌ماه ادامه دارد.

به گزارش روز دوشنبه سازمان سنجش آموزش کشور، هر داوطلب ‌بر اساس ‌علاقه ‌فقط می‌تواند در یک کد رشته‌ امتحانی‌، ثبت‌نام‌ و در امتحان مربوط شرکت‌ کند.
داوطلبان لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما، به ‌منظور ثبت‌نام ‌به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌نامی اینترنتی اقدام کند.
داوطلبان برای شرکت‌ در آزمون ‌سال ۱۳۹۸ فراگیر دانشگاه پیام نور ابتدا نسبت به تهیه کارت اعتباری ثبت‌نام سریال ۱۲ رقمی و دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام اقدام کنند.
هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود و داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور و پرداخت مبلغ ۸۰ هزار تومان به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون اقدام کنند.
هزینه ثبت‌نام به حساب مشخص شده در دانشگاه پیام‌نور واریز خواهد شد.

زمان توزیع کارت اینترنتی، برگزاری و محل آزمون

بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، نوبت بیستم آزمون کارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۹۸ روز جمعه ۲۲ آذرماه برگزار و فرایند توزیع کارت از ۱۹ آذرماه آغاز می شود.
با توجه به تأثیر ۲۰ درصدی معدل دوره‌ کارشناسی، سازمان سنجش آموزش کشور توصیه کرد که داوطلبان، معدل دوره کارشناسی خود را با توجه به توضیحات مندرج در دفترچه با دقت درج کنند؛ همچنین معدل کارشناسی تراز شده و میانگین وزنی آنها تأثیر بیست درصدی در نمره کل داوطلبان خواهد داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =