انتشار مستندات ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان یزد

یزد- ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد از تصمیم این سازمان برای انتشار عمومی گزارش مستندات ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ دستگاه‌های اجرایی برای نخستین بار در استان خبر داد.

سید مجتبی حسینی پور هدف از این امر را اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات و عملیاتی نمودن برنامه‌ها و سیاست‌های کلی اصلاح نظام اداری و نیز منشور حقوق شهروندی ذکر کرد.

وی افزود: عناوین شاخص‌های اختصاصی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ دستگاه‌های اجرایی به همراه اهداف، عملکرد و مستندات ارائه شده توسط دستگاه‌ها به صورت عمومی منتشر شده و در دسترس همه مردم، صاحبنظران و علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد دبیر شورای راهبری توسعه مدیریت استان یزد گفت: از دستگاههای اجرایی استان خواسته‌ایم در خصوص مواردی که با توجه به دلایل قانونی، شاخص ارزیابی، عملکرد دستگاه و یا مستندات ارائه شده مشمول ممنوعیت انتشار عمومی است، دلایل قانونی ناظر بر عدم امکان انتشار عمومی را به این سازمان اعلام نمایند.

حسینی پور خاطرنشان کرد: در صورت اعلام دلایل ممنوعیت انتشار شاخص از سوی آن دستگاه، استدلال ارائه شده نیز به عنوان دلایل و مستندات قانونی حذف شاخص از فرآیند انتشار، به صورت عمومی انتشار خواهد یافت.

فرایند ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ دستگاه‌های اجرایی استان مطابق برنامه زمان‌بندی شده در بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور انجام شده و در هفته دولت از دستگاه‌های برتر طی جشنواره شهید رجایی تقدیر بعمل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =