۴۰۰ میلیارد ریال به بیمارستان نیمه‌تمام سلماس اختصاص یافت

ارومیه - ایرنا - فرماندار سلماس با اشاره به توافق صورت گرفته با وزیر راه و شهرسازی در خصوص بیمارستان نیمه‌تمام این شهر گفت: با این توافق ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه برای ادامه احداث بیمارستان اختصاص یافت.

مرتضی اصغری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و کاهش مراجعه مردم به مراکز درمانی ارومیه احداث می شود.

وی اضافه کرد: مراحل احداث این بیمارستان از سر گرفته شده که امیدواریم سرعت آن روز به روز بیشتر شود.

وی بیان کرد: دولت با همه توان برای اتمام طرح های عمرانی نیمه تمام در شهرستان های مختلف کشور و آذربایجان غربی به ویژه سلماس اقدام می کند و با نگاه ویژه مقام عالی استان، ۵۷۰ میلیارد ریال اعتبار استانی برای اجرای این طرح ها منظور شده است.

فرماندار سلماس تاکید کرد: همه عزم مسئولان استانی و شهرستانی، فعالیت دوباره طرح های نیمه تمام و اتمام به موقع آنهاست که با وجود مشکل اعتباری، نگاه ویژه ای به این منطقه وجود دارد.

اصغری همچنین تصفیه خانه آب سلماس را یکی از مهمترین پروژه های در دست اجرای دولت عنوان کرد و گفت: در صدد هستیم با سرعت بخشیدن به اجرا، طی سال آینده شاهد بهره برداری از این طرح باشیم.

به گزارش ایرنا، سلماس از جمله شهرستان های پرجمعیت آذربایجان غربی است که در ۸۵ کیلومتری شهر ارومیه /مرکز استان/ قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =