۶ هزار تن قیر رایگان برای عمران شهری دوگنبدان جذب شد

گچساران- ایرنا- شهردار دوگنبدان گفت: ۶ هزار تن قیر رایگان برای سرعت دادن به آسفالت معابر شهری مناطق کمتر توسعه یافته شهر دوگنبدان در سال جاری جذب شد.

مسعود ظفری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال۶هزار تن قیر رایگان برای سرعت دادن به آسفالت معابر شهری کمتر توسعه‌یافته این شهر اختصاص یافته که ارزش ریالی آن ۳۰۰ میلیارد ریال است.
وی بیان کرد: با این میزان قیر رایگان جذب شده ۸۹۳ هزارو ۲۰۰  متر مربع از معابر مناطقکمتر توسعه یافته شهر دوگنبدان آسفالت خواهد شد.

ظفری تصریح کرد: از این میزان قیر جذب و ذخیره شده در مخازن شهرداری این شهرستان تاکنون با ۲ هزار تن خیابان های شهر دوگنبدان بهسازی آسفالت شد.

وی اظهار داشت: با این میزان قیر بیش از ۲۹۷ هزار متر مربع از معابر شهر دوگنبدان آسفالت شد.
شهردار دوگنبدان با اشاره به مشکلات زیرسازی و فرسوده یا خاکی بودن بخش عمده‌ای از معابر شهر دوگنبدان تصریح کرد: اولویت شهرداری در سال ۹۸ در بخش آسفالت، توجه به محلات کمتر توسعه یافته و حاشیه‌ای است.
وی افزود: با این میزان قیر می‌توان بیش از ۹۰ درصد از معابر خاکی این شهر را آسفالت کرد.
شهردار دوگنبدان گفت: با انجام آسفالت معابر شهر دوگنبدان تحول بزرگی در خدمات شهری دوگنبدان ایجاد خواهد شد.
ظفری تصریح کرد: سهمیه قیر رایگان با هدف بهبود عبور و مرور در معابر، رفع نقاط حادثه خیز و لکه گیری خیابان های از سوی دولت اختصاص داده شد.
وی گفت: این میزان قیر رایگان با تلاش و پیگیری های  نماینده مردمی گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی به شهرداری دوگنبدان اختصاص یافت.
 شهردار دوگنبدان  جلب رضایت شهروندان را  از اهمیت ویژه‌ای برای مدیریت شهری اعلام کرد و گفت: امید است اقدام مدیریت شهری دوگنبدان در بهسازی و آسفالت معابر رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.
ظفری همچنین توسعه و ترمیم فضای سبز، ساخت پارک‌های محله، آسفالت، پیگیری مشکلات آتش‌نشانی، پیگیری و رفع مشکلات کشتارگاه را مهمترین برنامه های در دست شهرداری دوگنبدان اعلام کرد.

در شهر دوگنبدان با ۶۹۰ هکتار مساحت یک میلیون و ۲۹۶ هزار متر مربع فضای سبز و۲۱ پارک عمومی با بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع وجود دارد.
شهر نفت خیز دوگنبدان در ۱۵۰ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =