لیگ والیبال زنان؛ طلسمی که شکسته نشد

تهران- ایرنا- فدراسیون والیبال در ۲ ماه اخیر، سه بار برای حضور باشگاه‌ها در لیگ والیبال زنان، زمان تعیین کرده اما هنوز تکلیف تیم‌ها به صورت قطعی در این فصل مشخص نشده است.

این روزها بحث برگزاری لیگ والیبال زنان هنوز داغ است. تیم‌ها در ظاهر اعلام آمادگی کرده‌اند اما هنوز نامی از تیم‌هایی که به صورت قطعی در این فصل حضور می‌یابند، اعلام نشده است.

از چندماه گذشته فدراسیون والیبال در جو برگزاری سوپرلیگی پویا قرار دارد که فقط اسم آن بر سر زبان‌ها می‌چرخد اما در عمل چنین چیزی مشاهده نمی‌شود.

زمان‌هایی که برای آمادگی قطعی باشگاه‌ها برای شرکت در لیگ والیبال زنان، تعیین شده بود، به دنبال هم سپری می‌شوند و هنوز تاریخ اصلی قرعه‌کشی و شکستن این طلسم نیامده است. از آن جهت که فدراسیون در انتظار برای رسیدن باشگاه‌ها در لیگ این فصل نشسته است و با تعیین تاریخ جدید، امید دیگری را برای آغاز لیگ والیبال زنان می‌دهد.

این تاریخ‌ها برای همه آشنا به نظر می‌رسد؛ از ۱۰ شهریور که آخرین فرصت باشگاه‌ها برای اعلام حضور در لیگ والیبال زنان بود بگذریم، به سوم مهر تاریخ قطعی قرعه‌کشی لیگ والیبال زنان می‌رسیم. زمانی که به نظر می‌رسید تکلیف باشگاه‌های این فصل را مشخص کند اما باز هم همان آش و همان کاسه.

تاریخ دیگری که فدراسیون برای آن تعیین کرد؛ ۲۵ مهر ماه بود اما این زمان هم گذشت و فدراسیون دوباره در سردرگمی کامل قرار گرفت.

بنابراین فدراسیون والیبال فرصت دیگری را به تیم‌ها داد تا شاید طلسم اعلام قطعی آمادگی باشگاه‌ها برای لیگ والیبال زنان شکسته شود. سوم آبان که بنابر گفته «حرمت السادات» زبردست نایب رییس زنان فدراسیون والیبال آخرین فرصت باشگاه‌ها محسوب می‌شود.

وی امروز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این هفته تکلیف تیم‌ها  و تاریخ قرعه‌کشی لیگ والیبال زنان مشخص می‌شود. دیگر زمانی به باشگاه‌ها نمی‌دهیم و هر تیمی که در این تاریخ اعلام آمادگی کرد، به لیگ می‌پیوندد.

وی افزود: تاکنون ۳ تیم از تهران و ۳ تیم از اصفهان، یک تیم از قزوین، فارس و قم اعلام آمادگی کردند اما هنوز حضور برخی از این تیم‌ها قطعی نیست و تیم قم نیز حضور قطعی خود را در این فصل امروز ساعت ۴ اعلام می‌کند. تعیین تاریخ قرعه‌کشی هم برعهده سازمان لیگ است.

هر بار که فدراسیون تاریخی را برای اعلام حضور باشگاه‌ها در فصل جدید تعیین می‌کند، زمان دیگری برسر زبان‌ها جاری می‌شود و اینگونه در یک ماه شاهد سه تاریخ برای قطعی شدن حضور باشگاه‌ها و قرعه‌کشی لیگ والیبال زنان می‌شویم که شاید این بار چنین طلسمی شکسته شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =