آغاز مرحله نهایی لیگ تکواندو نونهالان دختر کشور با یک پیروزی برای گیلان

رشت - ایرنا - مرحله پایانی لیگ تکواندو نونهالان دختر کشور جام شکوفه های تکواندبا یک پیروزی و یک شسکت برای تیم گیلان همراه بود .

رئیس هیات تکواندو گیلان روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرحله پایانی لیگ نونهالان دختر کشور جام شکوفه های تکواندو با انجام دیدارهای هفته اول و دوم آغاز وه تیم گیلان با کسب یک پیروزی و یک شکست حائز رتبه چهارم این رقابت ها شد.

محسن سترگی افزود: در مرحله نهایی رقابت های تکواندو دختران کشور تیم های آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن، پروین تحریر تبریز، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان گیلان، هیات تکواندو دورود، هیات تکواندو شهرستان فلاورجان، هیات تکواندو شهرستان محمدیه و هیات تکواندو شهرستان کرج به صورت متمرکز با هم رقابت می کنند.

وی ادامه داد: در پایان رقابت های هفته دوم این مسابقات در تهران ، تیم لوزام خانگی کن با کسب شش امتیاز صدرنشین شد، هیات تکواندو شهرستان محمدیه با چهار امتیاز در رده دوم قرار گرفت، هیات تکواندو شهرستان کرج و هیات گیلان با سه امتیاز به ترتیب در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند.

وی بیان کرد: در هفته اول از مرحله پایانی این رقابت ها ، تیم تکواندو دختران هیات گیلان به مصاف تیم تکواندو پروین تحریر تبریز رفت و با پیروزی هفت بر سه برابر حریف مرحله نهایی این رقابت ها را با پیروزی آغاز کرد.

رئیس هیات تکواندو گیلان خاطرنشان کرد: همچنین تیم دختران نونهال این استان در هفته دوم این مسابقات رو در روی تیم قدرتمند هیات تکواندو شهرستان محمدیه قرار گرفت که در نهایت با نتیجه ۹ بر یک مغلوب حریفش شد تا در پایان هفته دوم با کسب سه امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گیرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =