لیبروی ملی‌پوش از امروز به تمرینات تیم شهرداری ارومیه اضافه می‌شود

ارومیه- ایرنا- سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: «محمدرضا حضرت‌پور» لیبروی تیم ملی از عصر امروز دوشنبه /29 مهر ماه/ به تمرین‌های این تیم ملحق می‌شود.

قهرمان بیرامی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با پایان یافتن مسابقات جهانی 2019 والیبال ژاپن، ملی‌پوشان عضو باشگاه شهرداری ارومیه نیز به تمرینات آماده سازی این تیم جهت حضوری قدرتمند در مسابقات لیگ برتر کشور اضافه می‌شوند.

وی بیان کرد: علی شفیعی دیگر ملی‌پوش تیم والیبال شهرداری ارومیه فردا /سه‌شنبه/ وارد ارومیه می‌شود و از روز چهارشنبه /30 مهر ماه/ در تمرین‌های تیم حاضر خواهد شد.
 
وی با ابراز تاسف از مصدومیت «فرهاد قائمی» دیگر ملی‌پوش تیم شهرداری ارومیه ادامه داد: در حال حاضر زمان دقیق پیوستن قائمی به تمرین تیم مشخص نیست و با صلاح‌دید پزشک تا بهبودی کامل این بازیکن به وی استراحت داده شده است.

 سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: هفته گذشته نیز «امیرحسین توخته» سرعتی‌زن ملی‌پوش این تیم با رهایی از مصدومیتی که در مسابقات جهانی نوجوانان گریبانگیر آن شده بود، تمرین‌های توپی خود را به همراه سایر هم‌تیمی‌های خود آغاز کرده است.

بیرامی افزود: «توخته» پس از روند درمانی که به صورت تخصصی و برنامه‌ریزی به انجام رسید، توانست بهبودی خود را کسب و از چند روز گذشته تمرین‌های توپی خود را زیر نظر سرمربی و کادر فنی این تیم آغاز کند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور به جذب بازیکنان مطرح و ملی‌پوش اقدام کرده و طی ماه گذشته  «محمدرضا حضرت‌پور» لیبرو تیم ملی و «شهرام محمودی» بازیکن پست قطر پاسور (پشت خط زن) تیم ملی و والیبالیست فصل گذشته تیم «خاتم اردکان» را با عقد قراردادی یک ساله به خدمت گرفته است.

پیش از این نیز عقد قرارداد با سیدمحمد موسوی، فرهاد قائمی و فرهاد سال‌افزون سه بازیکن لژیونر تیم ملی، امیرحسین توخته سرعتی زن ملی‌پوش فصل گذشته کاله آمل و فرهاد پیروت‌پور پشت خط‌زن فصل گذشته این تیم به نتیجه رسیده است.
امسال با جذب «مصطفی کارخانه» به عنوان سرمربی، امید می‌رود تیم آماده‌ای راهی لیگ برتر شده و ناکامی‌های چند سال گذشته این تیم جبران شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =