انصاری‌فرد: جای هواداران پرسپولیس خالی بود

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: جای هواداران پرسپولیس در این مسابقه خالی بود تا از پیروزی تیم محبوب‌شان لذت ببرند.

«محمدحسن انصاری‌فرد» پس از پایان دیدار پرسپولیس و پیکان که با پیروزی یک بر صفر قرمزپوشان تهرانی به پایان رسید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جای هواداران پرسپولیس در این مسابقه خالی بود تا از پیروزی تیم محبوب‌شان لذت ببرند. پرسپولیس شایستگی و استحاق این پیروزی را داشت و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری را وارد دروازه پیکان کنیم اما مهم سه امتیاز کامل بازی بود که به دست آوردیم.

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: حکم تعلیق محرومیت شجاع خلیل‌زاده از سوی کمیته استیناف به کار باشگاه پرسپولیس نیامد؛ اگر این حکم صادر نمی‌شد بهتر بود.

انصاری‌فرد تصریح کرد: مهدی عبدی برای توپ رفت و داور نباید او را اخراج می‌کرد هرچند در این باره کارشناسان داوری باید نظر بدهند.

وی تاکید کرد: گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس است و او تصمیم می‌گیرد چه بازیکنانی باید به زمین بروند و چه بازیکنانی بیرون بنشینند. قرارداد جونیور براندائو در زمان حضور من امضا نشده است و در مورد مسائل فنی این بازیکن هم از کالدرون سوال کنید.

انصاری‌فرد در پایان شایعات در خصوص مبلغ ۱۰ میلیاردی بابت مالیات قرارداد برانکو ایوانکوویچ را تکذیب کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha