بیمه سلامت امید به زندگی را تقویت می کند

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: یکی از فلسفه دستورات دین اسلام ، امید به زندگی است که بیمه سلامت امید به زندگی را در جامعه تقویت می کند.

 به گزارش ایرنا،آیت الله سید احمد میرعمادی روز سه شنبه در دیدار با کارکنان بیمه سلامت لرستان با بیان اینکه عملکرد این مجموعه در استان رضایت بخش است اظهار داشت: با تقویت سازمان الکترونیک، هوشمند سازی و تعامل و هم افزایی دستگاه ها ، هزینه های درمانی و پزشکی را می توان مدیریت کرد.

وی افزود: عدالت در سلامت اقتضاء می کند در کیفیت و کمیت پوشش بیمه همگانی دقت شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان همچنین گفت: در زمان مدیریت جدید بیمه سلامت در همه زمینه ها اعم از بیمه گر و خدمات رسان  مردم رضایت کامل دارند.

مدیر کل بیمه سلامت لرستان نیز در این جلسه گفت: تعداد بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت در لرستان حدود یک میلیون ۱۰۰ هزار نفر  می باشند که از جمعیت یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفری لرستان،  ۶۰ درصد جمعیت  تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.

شاهدخت فتحی بیرانوند افزود: صندوق های بیمه کارکنان، صندوق اقشار مختلف نظام ارجاعیه (کمیته امداد)، صندق بیمه همگانی صندوق ایرانیان و صندوق روستاییان و عشایر توسط سازمان بیمه سلامت،بیمه شده است.

وی افزود: یکی از مهمترین اقدامات ۶ ماهه گذشته، جذب بیش ۱۵۴ میلیارد تومان اعتبار از سازمان بیمه سلامت برای پرداخت مطالبات پزشکان، موسسات و بیمارستانهای طرف قرارداد بیمه سلامت می باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =