۲۸ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۸
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83524372
۰ نفر

برچسب‌ها

مساجد کرج محور خدمات‌رسانی می‌شود

کرج - ایرنا - معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج اعلام کرد : طرح « مسجد محور خدمت» برای محرومیت‌زدایی از محلات و جذب مشارکت‌های عمومی در این کلان‌شهر اجرا می‌شود.

علیرضا رحیمی شامگاه یکشنبه در نشستی با اشاره به فلسفه وجودی شهرداری‌ها و شرح وظایف آنها در حل مشکلات مردم، مساجد را بهترین محل حضور شهروندان و مدیریت شهری دانست تا با استفاده از ظرفیت های موجود در تمام عرصه های مورد نیاز به طور حقیقی و مستمر مدد حال مردم باشند.

وی  اضافه کرد: به همین دلیل طرحی به نام «مسجد محور خدمت» توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج در نظر گرفته شده که از اهداف آن شناسایی ظرفیت های مردمی و محلات برای اجرای طرح های اجتماعی و فرهنگی، مشارکت در اداره محلات و شنیدن معضلات و حل مشکلات آنان است.

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج مجریان این طرح را مدیران مناطق دهگانه و زمان اجرای این برنامه را هر ۱۵ روز یکبار و در مساجد پویای شهر دانست که این مساجد با انتخاب مرکز رسیدگی به امور مساجد کرج صورت گرفته و از مهمترین مزایای این طرح می توان به جلب اعتماد و مشارکت اجتماعی مردم افزایش نقش آفرینی مساجد عدالت در توزیع خدمات و افزایش کیفیت زندگی و در نهایت گام برداشتن در راستای اجرای طرح محله محوری اشاره کرد. 


رحیمی گفت:  به زودی طرح مسجد محور خدمت به مرحله اجرا رسیده و شاهد افزایش سطح خدمت رسانی به شهروندان خواهیم بود.

شهر کرج با جمعیتی حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر دارای ۱۰ منطقه شهری است .

استان البرز دارای یک هزار مسجد است که حدود ۵۰ درصد آنها در کلانشهر کرج هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =