رقابت فیلم «همچنان که میمردم» در ۲ جشنواره بین‌المللی

تهران- ایرنا- فیلم سینمایی «همچنان که میمردم» در جشنواره‌های بین‌المللی سائو پائولو بزریل و اِفِبو ایتالیا به نمایش درخواهد آمد.

فیلم همچنان که میمردم در بخش چشم انداز بین الملل جشنواره سائو پائولو به نمایش درخواهد آمد.

همچنین این فیلم در بخش مسابقه فیلم های اول و دوم جشنواره اِفِبو ایتالیا به نمایش در آمده و برای دریافت جایزه ویژه این بخش با ۶ فیلم دیگر از کشورهای فرانسه، آلمان، ژاپن، بلژیک، سوییس و لهستان به رقابت خواهد پرداخت.

در خلاصه داستان فیلم آمده است که یک خانواده چهار نفره برای خاکسپاری پدر خود، طبق وصیت او راهی روستایی ناشناس می شوند. هیچکدام از اعضای خانواده تا به حال چیزی از روستا نشنیده اند...

بازیگران اصلی فیلم همچنان که میمردم نادر فلاح، الهام کردا، مجید آقاکریمی، وحید راد، محمد ربانی، علی ملایی هستند.

چهل و سومین جشنواره بین المللی سائو پائولو از تاریخ ۲۵ مهر تا ۸ آبان ماه (۱۷ تا ۳۰ اکتبر) در شهر سائو پائولو برزیل برگزار می شود که از جشنواره های معتبر آمریکای جنوبی است که به موسترا (Mostra) معروف است و همچنین جشنواره اِفِبو از۲۱ تا ۲۷ مهر ماه (۱۳ تا ۱۹ اکتبر) در شهر پالرمو ایتالیا برپا می‌شود.

خلاصه این فیلم درباره یک خانواده چهار نفره است که برای خاکسپاری پدر خود طبق وصیت او راهی روستایی ناشناس می شوند که اتفاقات مختلفی پیش می آید.

همچنان که میمردم پیش از این در بخش رقابتی افق های جشنواره ونیز، بخش رقابتی کارگردانان نوین جشنواره شیکاگو، بخش مسابقه بین الملل جشنواره کرالای هند، و بخش رقابتی استعدادهای نو جشنواره شانگهای حضور داشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =