افراد برتر رقابت های تنیس روی میز قهرمانی کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند

یاسوج- ایرنا- مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: افراد برتر رقابت های تنیس روی میز قهرمانی این استان امروز یکشنبه در شهر یاسوج مرکز استان مشخص شدند.

آرمان حاتمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مدت ۲ روز و به مناسبت گرامیداشت ۲۶ مهرماه روز ملی تنیس روی میز برگزار شد.

وی افزود: ۶۰ تنیس باز مرد و زن از کهگیلویه و بویراحمد در این رقابت ها حضور داشته و در ۲ رده سنی آزاد و ۳۵ سال به مصاف یکدیگر رفتند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در رده سنی ۳۵ سال بخش مردان علیرضا صلاحی اول شد و علی و عمران کهزادی به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

حاتمی عنوان کرد: در رده سنی آزاد بخش زنان نیکا نیرومند اول شد، سحر کریمی عنوان دوم را کسب کرد و زهرا موسوی به مقام سوم دست یافت.

وی ابراز داشت: در رده سنی آزاد بخش مردان سلمان موسوی اول شد، طاها رمضانی عنوان دوم را کسب کرد و نیما جعفری به مقام سوم دست یافت.

حاتمی گفت: افراد برتر این رقابت ها با اهدای لوح قهرمانی و جوایز ارزنده از سوی هیأت تنیس روی میز کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =