فروش کتاب در نمایشگاه شهرکرد دو برابر سال گذشته شد

شهرکرد-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: فروش کتاب در چهاردهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران در شهرکرد نزدیک به دو برابر سال گذشته شد.

جواد کارگران دهکردی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: میزان فروش کتاب از سوی ناشران در نمایشگاه امسال شهرکرد حدود ۲ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان(۲۴ میلیارد و ۸۲۰ میلیون) ریال بود.

به گفته وی، سال گذشته میزان فروش کتاب در نمایشگاه سیزدهم در شهرکرد یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان(۱۴میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال) بود.

کارگران یادآور شد: تعداد بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب شهرکرد امسال به ۲۰۷ هزار نفر رسید و این آمار در نمایشگاه سال گذشته ۱۹۰هزار نفر بود.

به گزارش ایرنا،چهاردهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشوری با حضور ۴۲۰ ناشر کشوری و استانی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرکرد از ۲۰ تا ۲۵مهرماه برپا شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در این نمایشگاه ۷۰ هزار عنوان کتاب با تخفیف ۳۰ درصدی در اختیار علاقمندان قرار گرفت.
کارگران دهکردی افزود: ۴۰۰ ناشر کشوری و ۲۰ ناشر استانی در ۲۰۰ غرفه کتابهای خود را عرضه کردند و ۲۰ غرفه نیز در اختیار دستگاه‌ها و نهادهای استان قرار داده شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =