۲۸ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۵
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 83523923
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۰هزار دفترچه بدلیل همپوشانی دراستان بوشهر حذف شد

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: ۲۰هزار دفترچه بدلیل تکراری و همپوشانی بیمه‌ای در راستای کاهش و کنترل هزینه‌های درمانی و تداوم خدمات مطلوب به جامعه هدف دراین استان حذف شد.

عبدالکریم گراوند روز یکشنبه در نشست با مسئولان بیمه سلامت استان بوشهر گفت: طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به جامعه یکی دیگر ازگامهای مهم بیمه سلامت است که نقش مهمی در کاهش و کنترل هزینه‌های درمانی دارد.

وی ادامه داد: در قالب طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی به قشر ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه کمک میشود تا رسیدگی به حل مشکلات مردم به ویژه افراد ضعیف در اولویت قرارگیرد.

استاندار بوشهر یادآورشد: در شرایط کنونی اقتصادی کشور هرچند منابع مالی حوزه خدمات رسانی به ویژه درمانی کاهش نیافته ولی باید از پرت و هدر رفت هزینه‌ها در بخش‌های مختلف جلوگیری شود.

گراوند اظهارداشت: برطرف کردن مشکلات مالی قشر ضعیف جامعه در حوزه سلامت باید در اولویت بیمه سلامت باشد و این حوزه همواره در آرامش و آسایش جامعه و خانواده اثرگذار است .

استاندار بوشهر بر روان سازی خدمات درمانی، ارتقای سطح کیفیت در ارائه خدمات سلامت، کاهش پرداخت از جیب بیمه‌شدگان، برطرف کردن همپوشانی بیمه‌ای و گسترش خدمات درمانی مطلوب باید

در اولویت برنامه های این استان قرار بگیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =