۲۸ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۱
کد خبرنگار: 1935
کد خبر: 83523904
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۶ میلیارد تومان اعتبار به سد نعمت‌آباد اختصاص یافت

همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از اختصاص ۲۶ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و اتمام طرح سد نعمت‌آباد اسدآباد این استان خبر داد.

منصور ستوده روز یکشنبه در جلسه بررسی طرح‌های شهرستان اسدآباد افزود: این اعتبار چند روز پیش ابلاغ شده است و امیدواریم با پیمانکار فعلی و سایر پیمانکاران این طرح را به بهره‌برداری برسانیم. 

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۱ درصدی طرح سد نعمت آباد اظهار داشت: این میزان اعتبار برای تکمیل طرح کافی است و به طور قطع برای سال آینده سد نعمت‌آباد به بهره برداری می رسد. 

ستوده ادامه داد: دشت اسدآباد جزء دشت هایی است که افت منابع زیرزمینی دارد و عمده‌ترین مصرف کننده بخش کشاورزی است. 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان عنوان کرد: با وجود کمبود منابع آب زیرزمینی در این شهرستان تلاش کردیم که آب مورد نیاز گلخانه‌ها را که در دسته سند راهبردی استان هستند، تامین کنیم. 

وی افزود: نصب کنتورهای هوشمند همواره از اولویت های ما بوده و با همکاری تمامی دستگاه های مرتبط در شهرستان اسدآباد تاکنون ۶۶۸ دستگاه کنتور هوشمند نصب شده است.

ستوده تاکید کرد: در موضوع سیلاب سال جاری تمامی دستگاه‌ها همکاری خوبی را با ما انجام دادند و به خوبی توانستیم آن را مدیریت کنیم.

وی گفت: امسال مبلغ  هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای جبران خسارت ناشی از سیل، برای ترمیم رودخانه ها و تاسیسات آبی استان مصوب شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =