ثبت‌نام سی و یکمین جشنواره امتنان در کردستان آغاز شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: ثبت‌نام سی و یکمین جشنواره امتنان از برترین‌های جامعه کار و تولید (کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه) در کردستان آغاز شد.

برهان صلواتی روز یکشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: ثبت‌نام در این جشنواره از امروز آغاز و تا۲۰ آبان سال جاری متقاضیان برای شرکت در این جشنواره مهلت دارند.

وی با بیان اینکه این جشنواره هر سال در سه مرحله مقدمات، استانی و مرحله کشوری انجام می‌شود اضافه کرد: همزمان با سایر استان‌های کشور کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه در کردستان نیز می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی  Emtenan.mcls.gov.ir  ثبت نام کنند.

صلواتی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ارج نهادن به اندیشه‌ها، تلاش‌ها و فعالیت‌های کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هر چه بیشتر فرهنگ کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: پس از برگزاری جشنواره استانی بررسی طرح‌ها و مستندات لازم و راستی آزمایی از بین منتخبان استانی انجام می گیرد و در نهایت منتخبان ‌کشوری در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی انتخاب و همزمان با هفته کارگر با حضور مقامات کشوری در جشنواره ملی امتنان، تجلیل می‌شوند.

وی افزود: در فرآیند ثبت نام، کمیته فنی استانی پرونده‌هایی را که نمره بالاتری بر اساس شاخص های طرح( ابتکار، اختراع، خلاقیت ونوآوری) کسب کنند را به عنوان کارگر نمونه استانی انتخاب  و به کمیته فنی کشوری معرفی می کنند.

ثبت‌نام کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند در استان به مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در شهرستان‌های تابعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل کارگاه خود مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =