جابجایی بیش از ۶ هزار زائر اربعین از مرز مهران به زنجان

زنجان - ایرنا - رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: بیش از ۶ هزار زائر اربعین حسینی از ۲۴ تا ۲۹ مهرماه جاری از مرز مهران به زنجان جابجا شده‌اند.

حمید سلمانیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه جابجایی زائران همچنان ادامه دارد، افزود: این تعداد زائران حسینی در قالب ۲۰۳ سفر جابجا شده‌اند.

 وی یادآوری کرد: در زمان حاضر ۱۵۰ دستگاه اتوبوس حمل و نقل جاده ای استان زنجان در مرز مهران برای جابجایی مسافران مستقر است.

رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: به منظور رفاه حال زائران اباعبدالله الحسین(ع) این اداره کل ۶۰ نیروی انسانی را در پایانه برکت مرز مهران مستقر کرده است.

سلمانیان خاطرنشان کرد: راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، تنها استانی است که بیشترین نیرو را در این پایانه دارد تا دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی مسافر را فراهم کند.

وی اضافه کرد: مسافران در صورت داشتن مشکل برای جابجایی می‌توانند به نمایندگی‌های استان زنجان در ترمینال کرمانشاه مراجعه کنند.

رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: شماره تماس ترمینال مسافربری زنجان نیز  ۰۲۴۳۳۷۷۴۴۱۸ برای برقراری تماس با مسافران فعال می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =