۲۸ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۳
کد خبرنگار: 1171
کد خبر: 83523664
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ زمین چمن مصنوعی در زاهدان افتتاح شد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: ۲ زمین چمن مصنوعی امروز/یکشنبه/ در روستاهای توکل آباد و موتورعبدالواحد زاهدان به بهره‌برداری رسید.

ادهم کرد زابلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: گستره هر یک از این زمین‌های چمن مصنوعی هزار و ۳۵۰ متر مربع است که با اعتبار سه هزار و ۷۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

وی تاکید کرد: از سال ۹۵ تاکنون افزون‌بر ۷۰ زمین چمن مصنوعی در سیستان و بلوچستان افتتاح شده که از این نظر در کشور رتبه نخست را به خود اختصاص داده‌ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با تبریک هفته تبریت بدنی(۲۶ مهر تا ۲آبان) اظهار داشت: افتتاح ۱۵ طرح ورزشی با اعتبار ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و اجرای برنامه فرهنگی و ورزشی از مهمترین برنامه‌های تدارک دیده شده این هفته در استان است.
 وی ادامه داد: هم‌اینک ۱۲۶ طرح نیمه تمام ورزشی در سیستان و بلوچستان در دست تکمیل است که ۱۵ طرح آن در هفته تربیت بدنی و ۲۰ طرح در دهه فجر در این استان به بهره‌برداری می‌رسد.
کرد بیان کرد: ۴۵۶ ویژه برنامه همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش در این سیستان و بلوچستان درحال برگزاری است.

به گزارش ایرنا هم‌اینک افزون بر ۴۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود ۵۰ هیات استانی و ۵۰۰ هیات شهرستانی در این استان مشغول فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =