بازگشت ۹۰ درصد از زائران اربعین حسینی استان اردبیل

اردبیل - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از بازگشت ۹۰ درصد از زائران اربعین حسینی از عتبات عالیات به استان خبر داد.

علی رحمتی روز یکشنبه در جلسه تشریح آخرین وضعیت تردد زائران اربعین حسینی اردبیل گفت: برای بازگشت با آرامش و آسایش زائران اربعین حسینی برنامه‌ریزی و تمهیدات لازم اندیشیده شده به طوری که تاکنون ۹۰ درصد از زائران اردبیلی به استان بازگشتند.

وی با اشاره به استقرار دفتر نمایندگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در پایانه مرزی مهران افزود: هم اکنون پنج تیم چهار نفره از راهداران استان جهت هماهنگی بازگشت زائران اربعین در پایانه مرزی مهران و پایانه شهید کاویانی شهر کرمانشاه حضور دارند و خدمات لازم را به زائران ارائه می‌کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه هیچ‌گونه مشکلی در انتقال زائران از مرزها به استان اردبیل وجود ندارد، اظهار داشت: طرح ویژه ارائه خدمات راهداری به زائران اربعین از دهم مهرماه آغاز شده و تا سوم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: امسال ۹ هزار و ۵۰۰ نفر زائر از این استان با ۳۵۰ دستگاه اتوبوس جهت شرکت در پیاده‌روی با شکوه اربعین حسینی به مرزهای خروجی کشور اعزام شدند.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر استان اردبیل افزود: زائران اربعین حسینی می‌توانند هرگونه شکایات خود را جهت رسیدگی به سامانه ۱۴۱ راهداری اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =