مجوز فعالیت ۲ دفتر گردشگری در آذربایجان‌غربی تعلیق شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی گفت: از سوی کمیسیون فنی نظارت بر عملکرد فعالیت دفاتر این اداره کل، مجوز فعالیت 2 باب دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در شهرهای ارومیه و خوی تعلیق شد.

جلیل جباری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رعایت نکردن ضوابط ابلاغی مربوط به نحوه برنامه‌ریزی و برگزاری تورهای گردشگری علت اصلی تعلیق مجوز این مراکز بود.

وی اظهار داشت: این 2 دفتر خدمات مسافرتی در طول ایام تعلیق حق هیچ‌گونه فعالیت و پذیرش مشتری ندارند و باید نسبت به رعایت ضوابط ابلاغی و کسب رضایت شاکیان اقدام کنند.

وی اضافه کرد: کمیسیون فنی نظارت بر عملکرد و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری این اداره کل به صورت متناوب در طول سال برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: هرگونه فعالیت تورگردانی و راه‌اندازی تورهای گردشگری به مقاصد مختلف داخل و خارج استان و خارج از کشور فقط توسط دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی که از این اداره کل مجوز فعالیت دریافت کرده اند، انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، ۷۴ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در آذربایجان‌غربی فعالیت می‌کنند که از این تعداد ۳۶ دفتردر ارومیه فعال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =