ثبت‌نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید آذربایجان‌غربی آغاز شد

ارومیه - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی با اعلام فراخوان در خصوص انتخاب کارگران نمونه استان، گفت: ثبت‌نام سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در سال جاری آغاز شده و تا ۲۰ آبان امسال ادامه دارد.

رضا نقی‌زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح همزمان با سراسر کشور از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه تولیدی آذربایجان‌غربی نام‌نویسی می‌شود.

وی اضافه کرد: افراد علاقه‌مند و دارای شرایط ثبت‌‍نام می‌توانند با مراجعه به سامانه http://emtenan.mcls.gov.ir در این جشنواره ثبت‌نام کنند.

وی اظهار کرد: شناسایی و معرفی کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات از اهداف برگزاری این جشنواره به شمار می‌رود.

وی با اشاره به برگزاری این جشنواره در ۲ مرحله استانی و ملی بیان کرد: برگزیدگان مرحله استانی این جشنواره در آیین کشوری که اردیبهشت سال آینده همزمان با روز جهانی کارگر برگزار می‌شود، با کارگران دیگر استان‌ها رقابت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: اختراع، نوآوری و خلاقیت، مسئولیت‌پذیری، نظم و انضباط از جمله شرایط ثبت‌نام در این طرح به شمار می‌رود.

به گزارش ایرنا، همه‌ساله در روز جهانی کارگر، جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار با عنوان انتخاب کارگران نمونه برگزار می‌شود.

آمار دقیقی از تعداد کارگران در آذربایجان‌غربی وجود ندارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =