شهربازی رو باز سنندج ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
عکس تزئینی است

سنندج - ایرنا - شهردار سنندج با اشاره به روند اجرایی عملیات پروژه شهربازی پارک ملت گفت: این طرح در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی روبرو است.

حشمت الله صیدی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پروژه شهربازی پارک ملت سنندج یکی از بسته های سرمایه‌گذاری این شهرداری است که پس از اخذ مجوز از طریق انتشار فراخوان نسبت به انتخاب سرمایه گذار برای احداث آن اقدام شد.

وی افزود: این شهربازی در حال حاضر در زمینی به مساحت ۲۳ هزار مترمربع با مشارکت ۱۳۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی و سرمایه گذاری در حال احداث است.

شهردار سنندج، با اشاره به اینکه عملیات عمرانی احداث این شهربازی تا ۲ ماه آینده به پایان می‌رسد، اضافه کرد: در فاز اول ۱۶ الی ۲۰ عدد وسایل بازی متنوع برای کودکان و بزرگسالان در این مکان نصب و در داخل محوطه نیز رستوران، فود کورت و واحدهای خدماتی احداث می‌شود.

وی یادآور شد: احداث اماکن تفریحی و ورزشی نظیر شهر بازی در سطح شهر در راستای پرکردن اوقات فراغت شهروندان  همواره یکی از مطالبات بحق همشهریان از مدیران شهرداری است.

صیدی با بیان اینکه احداث این شهربازی موجب رونق دوباره این پارک قدیمی خواهد شد ابراز امیداری کرد، تا پایان امسال نسبت به تکمیل این پروژه سرمایه گذاری اقدام کنیم.

شهر سنندج مرکز استان کردستان با جمعیتی در حدود ۵۰۰ هزار نفر با سه منطقه شهرداری، یک ناحیه شهری و سه ناحیه منفصل شهری اداره میشود.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =