۲۸ مهر ۱۳۹۸،‏ ۹:۱۵
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83523158
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای زنجان ۸ تا ۱۰ درجه سانتیگراد سرد می‌شود

زنجان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوای زنجان از فردا /دوشنبه ۲۹ مهرماه/ تا پایان هفته جاری به میزان هشت تا ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.

سونا صرفی، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیشترین افت مربوط به دمای بیشینه خواهد بود و میزان دمای کمینه نیز سه تا چهار درجه سانتیگراد کاهش خواهد داشت.

وی با بیان اینکه هر روز شاهد بارندگی در مناطق مختلف استان زنجان خواهیم شد، اظهار داشت: طی هفته جاری، میزان بارش‌ها نیز قابل ملاحظه خواهد بود بطوریکه هر روز پنج تا هفت میلیمتر (تا پایان هفته در مجموع بین ۲۰ تا ۳۰ میلیمتر) بارندگی خواهیم داشت.

صرفی با اشاره به اینکه عمده بارش‌ها در ساعات بعدازظهر خواهد بود که این بارندگی ها به صورت رگبار و گاهی نیز همراه با رعد و برق خواهد بود، افزود: از امروز /یکشنبه ۲۸ مهر ماه/ تا پایان هفته، آسمان زنجان غالبا ابری و بارانی خواهد بود.

وی اظهار داشت: در زمان حاضر دمای شهر زنجان ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر است که نسبت به دیروز /۲۷ مهرماه/ ۲ درجه سانتیگراد گرم‌تر شده است.

۶۰ ایستگاه هواشناسی در استان زنجان وجود دارد که از این تعداد ۳۰ ایستگاه به صورت خودکار داده های وضعیت جوی را جمع آوری می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =