۲۷ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۷
کد خبرنگار: 2089
کد خبر: 83522997
۰ نفر

برچسب‌ها

محور تهران به مشهد در محدوده استان سمنان پرحجم است

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: ترافیک در محور تهران به مشهد در حوزه استحفاظی استان سمنان پرحجم و در برخی نقاط نیمه سنگین است.

سرهنگ تقی کبیری شامگاه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: حجم ترافیکی در محور برگشت در مسیر تهران به مشهد بیشتر و نیمه سنگین است.

وی با اشاره به اینکه محورهای مواصلاتی سمنان به استان‌های همجوار  نیز دارای بار ترافیکی است، بیان کرد: ترافیک در محورهای فیروزکوه به سمنان و  فولادمحله به شهمیرزاد نیز پرحجم اما روان است.

رئیس پلیس راه استان سمنان ادامه داد: محور مواصلاتی استان در محدوده خوش ییلاق و چشمه علی دامغان نیز از ترافیک پرحجم برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود، ترافیک محور تهران به مشهد در محدوده استان سمنان تا سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) در اواخر ماه صفر پرحجم باشد.

کبیری، با اشاره به آمادگی کامل پلیس راه برای تامین امنیت سفر زائران اربعین، خاطر نشان کرد: ۷۰ تیم پلیس راه برای تامین ایمنی تردد زائران اربعین حسینی در مسیر رفت و برگشت محور تهران به مشهد در محدوده استان سمنان مستقر است.

رئیس پلیس راه استان سمنان با تاکید بر رعایت توصیه های ماموران پلیس در جاده ها، به رانندگان هشدار داد: رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه، پرهیز از سبقت غیرمجاز و حرکت‌های مخاطره آمیز در ساعت‌های پیش رو باید بیشتر از پیش مورد توجه رانندگان قرار گیرد.

در استان سمنان هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، راههای اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد و حدود ۱۵۰ دوربین ثابت و سیار نظارتی و ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان سمنان فعال است  که از این تعداد ۹۰ دستگاه دوربین ثابت و سیار نیز رفتار ترافیکی رانندگان در محور پر تردد تهران به مشهد در محدوده استان سمنان را زیر نظر دارند.